شرکت اطلس تجارت فراز پیشرو

نصب جک آرام بند: هزینه نصب جک آرامبند به چه عواملی بستگی دارد؟

نصب جک آرام بند: هزینه نصب جک آرامبند به چه عواملی بستگی دارد؟

در این مقاله قصد داریم شما را با عواملی که بر تعیین قیمت نصب جک آرام بند اثر گذارند آشنا کنیم اما ابتدا باید بدانید جک آرام بند اسمارت چیست و چه کاربردی دارد. آرام بند هیدرولیکی وسیله ایست که روی درب نصب می‌شود و مانع از بسته شدن سریع و ناگهانی در و ایجاد صدا هنگام بستن درب می‌شود.

جک آرام بند گارانتی دار دو بازوی ثابت و متحرک دارد که بازوی ثابت روی چهارچوب درب و بازوی متحرک روی درب نصب می‌شوند که می‌تواند روی درب ورودی خانه، آپارتمان‌ها، مغازه‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها و هر مکان دیگری که درب ورودی جزء مهمی از آنست، نصب گردد.

عوامل متعدد اثرگذار بر هزینه نصب جک آرام بند

عوامل متعددی وجود دارند که بر تعیین قیمت نصب جک آرامبند تاثیر گذارند؛ برای مثال کاربری فضاها و نوع درب‌های به کار رفته در آن‌ها و همچنین خدماتی که بعضی که از شرکت‌ها هنگام نصب و بعد از آن هم برای تعمیرات به مشتریان خود ارائه می‌دهند نیز در نحوه قیمت‌گذاری بی تاثیر نیستند. برای آشنایی با سایر این عوامل با ما همراه باشید.

نوع درب به کار رفته در ساختمان

اگر بخواهیم به یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت آرام بند اشاره کنیم باید بگوییم نوع درب ورودی و وزن آن تا حد بسیار زیادی مؤثرست؛ برای مثال قیمت نصب جک آرامبند برای درب‌های ورودی پارکینگ با آرام بند نصب شده بر روی درب ورودی نفر رو متفاوت هست.

جک ارام بند در وزن 65/80 مدل RL062SA | اسمارت

ورودی بعضی ساختمان‌های بزرگ که درب دو لنگه دارند، نیاز به یک جک با موتور قوی‌تر و یا دو جک آرام بند با کیفیت برای نگه‌داشتن در و کاهش سرعت بسته شدن درب دارند؛ البته قیمت جک درب اتوماتیک و نصب هر یک از آن‌ها با هم متفاوت هست اما در حالت کلی هر یک از درب‌های با وزن بیشتر از 80 کیلوگرم به جک‌های قوی‌تر و یا جک‌های آرام بند سه سرعته نیاز دارند.

درب‌های شیشه‌ای به جک‌های آرام بند مجهز می‌شوند

نکته جالب توجه اینه که درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای نیز می‌توانند به جک‌های آرام بند مجهز شوند؛ البته باید بدانید قیمت نصب جک ارامبند برای شیشه سکوریت به عوامل متعددی مانند ابعاد درب، تعداد بازوهای جک هیدرولیک و همچنین میزان و نحوه بازشوهای درب اصلی بستگی دارد.

جنس و برند تولیدی جک آرام بند

جک‌های آرام بند در تنوع‌های گوناگون برند و جنس در بازار موجود هستند که هر یک از آن‌ها متناسب با نیاز مشتریان و وزن درب منزل یا هر محل دیگری که باید روی آن جک آرامبند نصب شود، کاربرد دارند. این عامل تا حد زیادی وزن درب در خرید آرام بند و تعیین قیمت جک درب اتوماتیک موثر باشد.

برای خرید آرام بند لازمه به میزان وزنی که می‌تواند تحمل کند توجه داشته باشید زیرا این عامل نیز علاوه بر برند تولیدکننده جک هیدرولیک، بر نحوه قیمت‌گذاری جک آرام بند تاثیر گذار است؛ در نتیجه ممکنه قیمت جک نصب شده بر روی درب شیشه سکوریت با عرض کم و وزن سبک، از نوع سنگین‌تر آن بیشتر شود.

خدمات پس از فروش و گارانتی محصول

یکی دیگر از عواملی که تا حد زیادی بر تعیین قیمت جک آرام بند تاثیر گذارست خدماتی است که شرکت‌های تولیدکننده جک‌های آرام بند درب هنگام نصب جک درب اتوماتیک و بعد از آن به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

در صورتی که نصب جک درب اتوماتیک توسط متخصصین خود شرکت انجام شود و همچنین فرم درخواست خدمات پس از فروش را نیز مشتری پرکرده باشد، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای نصب در محل توسط مشتری نیست.

محله‌ای که در آن اقامت دارید

محل زندگی و یا هرجایی که نیاز به نصب جک آرام بند برای درب دارد نیز می‌تواند روی نحوه قیمت‌گذاری نصب جک‌های آرام بند تاثیر گذار باشد؛ بنابراین قیمت تقریبی نصب جک درب شیشه سکوریت در محله‌های مرفه نشین و بالاتر، پایین‌تر از مناطق معمولی خواهد بود.

علاوه بر این در صورتی که فردی را غیر از شرکت را برای نصب جک درب اتوماتیک در نظر گرفتید، باید توجه داشته باشید که هزینه‌ای را نیز به عنوان هزینه رفت و آمد برای نصاب در نظر داشته باشید؛ به همین دلیل اگر نصاب از جایی به غیر از محل زندگی شما برای نصب بیاید، به طبع این هزینه افزایش خواهد داشت.

خدمات پس از فروش و گارانتی محصول جکهای آرام بند | اسمارت

خدمات آنلاین

خدمات آنلاین از مواردی هست که امروزه بیشتر مورد توجه شرکت‌های تولید کننده جک درب نفر رو و مشتریان آن‌ها قرار گرفته است؛ مشتریان می‌توانند از طریق سایت‌های مختلف خدماتی، تخمین هزینه‌ای برای قیمت جک‌های متنوع آرام بند داشته باشید.

همچنین می‌توانید برای پیداکردن جواب سوالات خود در زمینه قیمت‌های جک‌های آرام بند و همچنین جک شیشه سکوریت از خدمات آنلاین کارشناسان زبده و ماهری که در سایت فعالیت می‌کنند نیز بهره‌مند شوید.

بااین‌حال نباید هزینه‌های پیش بینی نشده را برای نصب جک آرامبند نادیده گرفت، برای مثال ممکن است مبلغی بیش از مبلغ گفته شده توسط نصاب از شما گرفته شود که می‌تواند به دلیل تغییر در شرایط نصب و یا تجهیزات جک آرام بند شیشه سکوریت باشد. اما تغییر قیمت شدید و خیلی ناگهانی حرفه‌ای نیست و می‌تواند قابل پیگیری نیز باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]