شرکت اطلس تجارت فراز پیشرو

اهمیت وزن درب در خرید جک آرام بند برای مصرف کننده

اهمیت وزن درب در خرید جک آرام بند برای مصرف کننده

وزن درب در خرید آرام بند از اهمیت بالایی برخوردار هست به همین علت جک آرام بند درب سنگین وزن به هیچ وجه قابل نصب برای درب‌های سبک نیست؛ بنابراین بهتره قبل از اقدام به خرید این جک‌ها از انواع آن و همچنین ویژگی‌های آن مطلع شوید.

جک آرام بند چیست؟

امروزه در مکان‌های عمومی مانند بانک‌ها، مدارس، ادارات و همچنین در ساختمان‌ها و خانه‌ها از وسیله‌ای به نام جک آرام بند اسمارت استفاده می‌کنند. جک درب نفر رو یک وسیله و ابزار هیدرولیکی می‌باشد که سرعت بسته شدت درب‌ها را تنظیم می‌کند. بدین ترتیب از بسته شدن درب‌ها با سرعت زیاد و همچنین تولید سروصدای آزاردهنده جلوگیری می‌کند؛ علاوه بر این جک آرام بند درب ورودی منزل اطمینان خاطری از بسته شدن در را به شما می‌دهد و دیگر نگران بازماندن آن نخواهید بود.

جک آرام بند چیست؟ | اسمارت

انواع جک آرام بند

جک آرام بند گارانتی دار بر اساس سرعت بسته شدن و همچنین ویژگی‌های خود به چند دسته تقسیم می‌شوند. انواع جک‌ها عبارت‌اند از:

جک‌های ارام بند تک سرعتی تقریباً منقضی شده هستند و امروزه کمتر و به‌ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حال حاضر در بازار بیشتر شاهد جک‌های دو زمانه و سه زمانه برای انواع درب‌ها من‌جمله جک آرام بند درب ادارات، جک آرام بند درب آهنی، جک آرام بند درب ورودی منزل و جک آرام بند ارزان با کیفیت بالا و همچنین گارانتی هستیم.

تفاوت جک آرام بند دو زمانه و سه زمانه

جک آرام بند دو زمانه دارای دو توقف کوتاه در عملکرد خود است. یکی از این توقف‌ها در ابتدا و دیگری در فاصلة 30 سانتی‌متری از چهارچوب.

تفاوت جک آرام بند دو زمانه و سه زمانه | اسمارت

مدل سه زمانه مشابه مدل دو زمانه کار می‌کند با این تفاوت که یک مرحلة دیگر در هنگام بسته شدن درب وجود دارد که فشاری از سمت جک به درب وارد می‌شود تا در صورت استفاده از قفل‌های برقی، درب به‌خوبی و صدر در صد بسته شود.

وزن درب در خرید آرام بند

در هنگام خرید آرام بند باید به این نکته توجه داشته باشید که وزن درب در خرید آرام بند بسیار مهم هست. برای مثال جک آرام بند درب سنگین وزن با جک آرام بند درب ورودی منزل برابر نیست و تفاوت‌هایی اساسی دارند.

سیستم هیدرولیکی و همچنین فنر داخلی هر جک آرام بند برای وزن خاصی طراحی و تولید شده است و قابل استفاده در نوع خود می‌باشد. به همین علت هر آرام بند دارای یک توان و قدرت خاص می‌باشد و لازم و ضروری است که وزن درب در خرید آرام بند را مورد توجه قرار داده و جک آرام بند مناسب وزن را تهیه کنید.

ویژگی‌های جک آرام بند

جک‌های آرام بند با وجود طراحی ساده و سایزی کوچک، قابلیت‌های بسیاری را دارا هستند و می‌توانند کمک حال و آسان کنندة امور باشند. در ذیل به برخی از این ویژگی‌ها اشاره شده است.

  • اگر وزن درب در خرید آرام بند را رعایت کنید، این جک قادر خواهد بود نیرویی متناسب را برای حرکت دادن درب شما تولید نماید و کار شما را آسان کند.
  • جک‌های آرام بند با وجود کارایی بسیار از قیمت مناسب و مقرون به‌صرفه‌ای برخوردار هستند و شما می‌توانید جک آرام بند ارزان قیمت و در عین حال با کیفیتی تهیه کنید.
  • طراحی یکدست و زیبای این آرام‌بندها از دیگر خاصیت‌های آنان است که حتی برای منازل قابل استفاده است و می‌توانید جک آرام بند با کیفیت درب ورودی منازل را تهیه و استفاده نمایید.

ویژگی‌های جک آرام بند با کیفیت | اسمارت

چه نوع آرام بندی بخریم؟

در خرید آرام بند باید نکاتی را رعایت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. از جمله این موارد عبارت‌اند از:

  • با توجه به سایز و وزن خریداری شود. وزن درب در خرید آرام بند و همچنین طول و سایز درب از نکات مهمی می‌باشد که باید بدانید.
  • تعداد دفعات بسته و باز شدن در‌ب. باید بدانید که جک را برای چه محیطی تهیه می کنید زیرا تعداد دفعات باز و بسته شدن نیز در جنس و نوع آرام بند تاثیر دارد.
  • قابلیت تنظیم سرعت داشته باشد

با رعایت نکات گفته شده می‌توانید یک آرام بند مناسب، با کیفیت، تضمین شده و در عین حال مقرون به صرفه تهیه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]