شرکت اطلس تجارت فراز پیشرو

جک درب نفر رو: آشنایی با انواع مختلف جک آرامبند درب

جک درب نفر رو: آشنایی با انواع مختلف جک آرامبند درب

جک درب نفررو

جک درب نفر رو یا جک آرام بند اسمارت یک ابزار هیدرولیکی هست که اغلب در بالای درب‌های ساختمان‌ها، اداره‌هایی مانند بانک، هتل‌ها و مدارس و همچنین مکان‌هایی که رفت‌وآمد بالایی دارند نصب می‌شوند. نصب جک درب نفر رو سبب می‌شود تا علاوه بر اطمینان از بسته شدن درها، از محکم و با شتاب بسته شدنشان جلوگیری شود؛ بدین وسیله سروصدای کمتری تولید شده و همچنین دوام و عمر درب و قفل آن نیز بالا می‌رود و می‌توانید مدت‌های مدیدی از آن‌ها استفاده کنید.

نحوه عملکرد جک درب نفر رو

با پیشرفت‌های روزافزون در دنیای ابزارآلات و تکنولوژی شرکت‌ها مدام در حال عرضة محصولاتی جدید با کارایی‌هایی خارق‌العاده هستند که هدف آن‌ها جز سهولت هر چه بیشتر کارها و رضایت مشتریان نیست. یکی از این موارد جک آرام بند با کیفیت هست که اغلب می‌توانید یکی از گزینه‌های جک آرام بند گارانتی دار را انتخاب کنید و از ضمانتی صددرصدی بهره برده و با خیالی آسوده سال‌ها از آن استفاده نمایید.

جک آرامبند اسمارت با وجود طراحی سادة خود از کارایی بالایی برخوردار هست و در زندگی روزمره بسیار کارآمد می‌باشد. کارکرد این جک درب نفر رو به مواردی همچون فنر، پیستون، سیلندر و روغن هیدرولیک وابسته است.

انواع مختلف جک‌های درب نفر رو | اسمارت

زمانی که شما دربی را که دارای یک جک آرامبند با کیفیت است باز می‌کنید، مایع هیدرولیکی که درون جک موجود هست از مخزنی به مخزنی دیگر منتقل می‌شود و سپس در هنگامی که فنر درب را مجدداً می‌بندد مایع هیدرولیک موجود، سرعت را به مخزن اولیه انتقال می‌دهد. بدین ترتیب شما صاحب یک جک آرام بند اسمارت شده و با خیالی آسوده استفاده خواهید کرد.

 

انواع مختلف جک‌های درب نفر رو

جک درب نفر رو با توجه به نیاز مشتریان و همچنین در طول سالیان در شکل‌ها و انواع گوناگونی تولید شده و در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند و شما می‌توانید گزینة دلخواه و مناسب خود را انتخاب نمایید.

مدل یک زمانه

یکی از انواع جک آرام بند اسمارت مدل یک زمانه یا تک سرعته است. این مدل جک درب نفر رو از قدیمی‌ترین و همچنین ساده‌ترین طرح‌های آرام‌بندها می‌باشند. در این آرام‌بندها تضمینی برای بستن درها با سرعت کم و سروصدای پایین وجود ندارد و عملکرد آن بدین گونه است که فقط پس از هر بار که درب باز می‌شود، این جک آرامبند اسمارت آن را می‌بندد.

این مدل از جک درب نفر رو تقریباً منقضی شده و خیلی به ندرت برای ادارات و همچنین مکان‌هایی مانند مدارس و بانک‌ها و جاهایی عمومی استفاده می‌شود و ترجیح مشتریان به خرید جک آرام بند در انواع مدل با گارانتی و جک آرامبند با کیفیت و مدل‌های به روز و جدید است.

مدل دو زمانه چک آرم بند برای انواع دربها | اسمارت

مدل دو زمانه

یکی دیگر از انواع مدل‌های جک درب نفر رو مدل دو زمانه و یا دو سرعته می‌باشد که کمی پیشرفته‌تر و جدیدتر از مدل تک سرعته می‌باشد. از این جک آرام بند اسمارت بیشتر در درب‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که دارندة قفل‌های زنجیری سنتی می‌باشند. البته قابل ذکرست که شما می‌توانید این مدل از جک آرام بند با کیفیت را در انواع درب‌های ساده و یا ضد سرقت استفاده نمایید.

نحوة عملکرد جک درب نفررو مدل دو زمانه به این صورت می‌باشد که در هنگام بسته شدن در شما شاهد دو توقف کوتاه خواهید بود. یکی از این ایست‌ها در ابتدا و دیگری در فاصلة 30 سانتی‌متری از چهارچوب است و سبب می‌شود درب به‌آرامی و بدون صدمه به قفل یا ایجاد سروصدا بسته شود. همچنین یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این مدل قابلیت تنظیم سرعت می‌باشد که شما می‌توانید از آن بهره بگیرید.

جک آرام بند مدل اسموک سنسور مناسب انواع دربها | اسمارت

مدل سه زمانه

نوع دیگری از جک درب نفر رو، جک آرام بند سه زمانه و یا سه سرعته می‌باشد. این مدل جک آرام بند سه زمانه جدیدترین و به‌روزترین نوع از جک آرام بند اسمارت است و تمامی ویژگی‌های جک آرامبند با کیفیت دو زمانه را شامل می‌شود و همچنین ارتقا پیدا کرده و برای قفل‌های برقی و فاقد زنجیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عملکرد این مدل از جک آرامبند سه زمانه بدین گونه است که مانند مدل دو زمانه کار می‌کند و فقط یک مرحلة دیگر به آن اضافه شده است. این مرحلة اضافی برای افزایش نیروی جک است تا قدرت قفل‌های برقی که مانع از جا افتادن زبانه می‌شود را بشکند. در این مدل نیز شما قادر به تنظیم سرعت جک درب نفر رو خواهید بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

1 نظر

نظرات بسته شدند.